آنچه در این مقاله می‌‌خوانید
  • مدیر
  • ٧٢ بازدید
  • ١٤٠٣-٠٣-٢٦

بهترين جراح بيني فانتزي و نيمه فانتزي مشهد

جراحي بيني فانتزي يا بيني عروسکي يک روش جراحي زيبايي است که به منظور تغيير شکل و ظاهر بيني انجام مي‌شود.

در اين عمل بيني فانتزي به ميزان قابل توجهي کوچک مي شود و در نماي نيم رخ قوس و انحناي زيادي ايجاد مي شود، ارتفاع بيني در زاويه نيم رخ در بيني فانتزي حالت سربالايي به خود مي گيرد. جراحي بيني فانتزي، منجر به باريک شدن بيني در نماي روبرو و در بالاي پره هاي بيني اصطلاحا کريز ايجاد مي کند که باعث افتادن خطي در بالاي پره هاي بيني خواهد شد.

عمل بيني نيمه فانتزي که فرم ظاهري بيني حالتي بين بيني طبيعي و فانتزي مي‌گيرد. بعد از اين عمل، حالت بيني نه به اندازه بيني طبيعي دست نخورده و بدون تغيير است و نه به اندازه بيني‌هاي فانتزي حالت عروسکي دارد.

معمولاً جراحان پلاستيک بيني در جراحي بيني فانتزي و نيمه فانتزي براي ايجاد تغييرات ظريف و دقيق در بيني بيمار از تکنيک‌هاي مختلفي استفاده مي‌کنند. اين تکنيک‌ها ممکن است شامل تنظيم اندازه و انحناهاي مختلف بيني، تغيير شکل انتهاي بيني، تغيير شکل قسمت‌هاي دروني بيني و زيبايي‌سازي کلي بيني باشند.

مهم است بدانيد که جراحي بيني فانتزي و نيمه فانتزي که در ايران بسيار محبوب است نياز به مهارت و تخصص بالاي جراحان زيبايي داشته باشد و بايد به دقت انجام شود.

 

نمونه ويدئو هاي جراحي بيني فانتزي و نيمه فانتزي دکتر مهدي غلامي

 

تفاوت بين بيني فانتزي و نيمه فانتزي

 

در مدل فانتزي زواياي تغييريافته شديدتر (100 تا 110 درجهاي بين بيني و لب بالا ) هستند و بههميندليل قوس روي تيغه بيني عميقتر و بالا بودن نوک بيني بيشتر ديده مي شود. درحاليکه در مدل نيمه فانتزي همين فرم با شکلي طبيعيتر ايجاد ميشود و زاويه بين نوک بيني و لب بالا در محدوده ۹۰ تا ۱۰۰ درجه است. عمق قوس روي تيغه بيني در خانم ها بايد حدود 2 ميلي متر (مدل نيمه فانتزي) و حدود 4 ميلي متر (مدل فانتزي) و در آقايان بدون قوس ( مدل طبيعي) در نظر گرفته مي شود.

 

بهترين جراح بيني فانتزي و نيمه فانتزي مشهد

 

جراحي بيني فانتزي و نيمه فانتزي براي چه افرادي مناسب است؟

 

افرادي که به دنبال بيني منحصر به فردي هستند و مي‌خواهند از خلاقيت و هنر جراح براي تغيير شکل بيني خود بهره‌برند و همين طور اين مدل بيشتر مناسب صورت‌هاي ظريف و کوچک است و به صورت‌هاي درشت به دليل اينکه بيني کوچک و سربالا مي شود نمي آيد زيرا بيني عمل شده بايد با ساير اجزاي صورت تناسب داشته باشد.

افرادي که بيني هاي گوشتي و استخواني دارند نيز مي توانند تحت عمل جراحي قرار گيرند اما اين مستلزم تاييد نهايي جراح آنهاست

 

نمونه کارهاي جراحي بيني فانتزي و نيمه فانتزي دکتر مهدي غلامي

 

عمل بيني فانتزي و نيمه فانتزي براي آقايان مناسب است؟

 

اين نوع جراحي بين خانم‌ها بيشتر از آقايان طرفدار دارد و رينوپلاستي فانتزي و نيمه فانتزي هستند اما عمل بيني نيمه فانتزي مردانه هم کم طرفدار ندارد. عمل بيني نيمه فانتزي مردانه حالتي بين جراحي بيني فانتزي و طبيعي است که قوس بيني کمتر از نوع عروسکي است. البته بيشتر مرداني که بيني نيمه فانتزي را انتخاب مي‌کنند صرفا قوس روي بيني و نوک بيني سربالا مي‌خواهند و ديگر ويژگي‌هاي ظاهري اين نوع جراحي را دوست ندارند.

مهم است که قبل از تصميم‌ گيري در مورد هر نوع جراحي زيبايي، مشورت حرفه‌ اي و دقيقي با يک جراح پلاستيک داشته باشيد تا بهترين توصيه‌ها و راهنمايي‌ها را دريافت کنيد. جراحان متخصص در زمينه جراحي بيني مي‌توانند به شما اطلاعات کاملي راجع به جزئيات جراحي بدهند و به شما کمک کنند تا تصميم درستي بگيريد که آيا جراحي بيني فانتزي يا نيمه فانتزي براي شما مناسب است يا خير.

 

جراحي بيني فانتزي و نيمه فانتزي براي بيني هاي گوشتي مناسب است؟

 

اين نوع جراحي مي‌تواند براي انواع بيني‌ها، از جمله بيني‌هاي گوشتي انجام شود. اما، بايد توجه داشته باشيد که معايب و مزاياي مربوط به جراحي بيني فانتزي و نيمه فانتزي براي بيني‌هاي گوشتي ممکن است متفاوت باشد و احتياج به ارزيابي دقيق توسط يک جراح زيبايي دارد.

بيني‌هاي گوشتي معمولاً شامل بافت‌هاي نرم ضخيم هستند. اگر شما بيني گوشتي داريد و مي‌خواهيد آن را با استفاده از جراحي بيني بصورت فانتزي يا نيمه فانتزي تغيير دهيد، بايد با يک جراح زيبايي مشورت کنيد تا بررسي دقيقي از وضعيت شما انجام دهد و توصيه‌هاي لازم را ارائه کند.

جراحان پلاستيک متخصص مي‌توانند با بررسي ساختار بيني شما و ارزيابي ميزان بافت گوشتي بيني، به شما راهنمايي کنند که آيا جراحي بيني فانتزي يا نيمه فانتزي براي شما مناسب و امکان پذير است يا خير.

 

روش انجام عمل بيني فانتزي و نيمه فانتزي بيني

 

روش انجام جراحي بيني فانتزي و نيمه فانتزي ممکن است بسته به نيازهاي شما و توصيه‌هاي جراح پلاستيک بيني متفاوت باشد اما به دو صورت باز و بسته انجام مي شود

در هر دو روش، جراح براي تغيير شکل و ساختار بيني از برش هاي خاصي درغضروف و استخوان بيني براي ايجاد تغييرات مطلوب در ظاهر بيني استفاده مي کند

در برش فانتزي جراح ميزان بيشتري از غضروف و استخوان پل بيني برميدارد که قوس بيشتري ايجاد شود. همچنين ميزان بيشتري از غضروف پره بيني شما براي سر بالاتر شدن نوک بيني برداشته مي شود. در روش نيمه فانتزي اين مقادير کمتر هستند و به عبارتي ساختار غضروفي استخوان بيني شما کمتر دستخوش تغييرات مي شود.

 

براي گرفتن نوبت از دکتر مهدي غلامي کليک کنيد

 

عوارض احتمالي جراحي بيني فانتزي و نيمه فانتزي

 

درد شديد، خونريزي، کج شدن بيني، سوراخ شدن تيغه‌ وسط بيني، عفونت، تورم ، کبودي ، از دست دادن حس بويايي، آسيب به مجراي اشکي، کوچک شدن بيش از حد سوراخ‌هاي بيني، نکروز بيني، ايجاد گوشت اضافه اطراف بيني، نامتقارن شدن سوراخ‌هاي بيني از جمله عوارض عمل بيني مي باشند.

 

آيا تنفس در بيني فانتزي و نيمه فانتزي ممکن است به مشکل بخورد؟

 

نه، اگر بيني توسط جراح حرفه اي و متبحر انجام شود احتمال بروز طولاني مدت مشکل تنفسي کاهش مي يابد.

 

بهترين جراح بيني فانتزي و نيمه فانتزي مشهد

 

دوره نقاهت بعد از جراحي بيني فانتزي و نيمه فانتزي چقدر است؟

 

نوع عمل بيني تاثيري روي دوره نقاهت بعد عمل ندارد و مانند دوره نقاهت ساير جراحي هاي بيني بين 7 تا 10 روز است.

 

چگونه از بهترين جراح بيني فانتزي و نيمه فانتزي مشهد وقت مشاوره بگيريم؟

 

شما مي توانيد از دکتر مهدي غلامي به روش هاي زير نوبت بگيريد:

1.از طريق گزينه ي وقت ملاقات در صفحه ي اوليه سايت

2.از طريق تماس با شماره ي 05138414605

3.از طريق شبکه هاي اجتماعي دکتر مهدي غلامي به آدرس Instagram: dr_gholami_omfs

4. از طريق سايت هاي نوبت دهي نوبت دات آر، سلامتي24، پذيرش 24، دکترتو، دکتر دکتر

 

نويسنده : دکتر مهدي غلاميپست اخیر
جراحي هاي همزمان با عمل بيني  در مشهد
جراحي هاي همزمان با عمل بيني  در مشهد
١٤٠٣-٠٤-٠٩
کاشت ايمپلنت دندان با بيهوشي در مشهد
کاشت ايمپلنت دندان با بيهوشي در مشهد
١٤٠٣-٠٤-٠٤
بهترين جراح بيني فانتزي و نيمه فانتزي مشهد
بهترين جراح بيني فانتزي و نيمه فانتزي مشهد
١٤٠٣-٠٣-٢٦
بهترين جراح بيني گوشتي مشهد
بهترين جراح بيني گوشتي مشهد
١٤٠٣-٠٣-١٦
بهترين جراح بيني مردانه در مشهد
بهترين جراح بيني مردانه در مشهد
١٤٠٣-٠٣-٠٩
بیشتر ...