آنچه در این مقاله می‌‌خوانید
  • مدیر
  • ٥٣٧ بازدید
  • ١٤٠٢-١٠-١٣

بهترين جراح ليفت صورت و گردن در مشهد

 

دکتر مهدي غلامي با بيش از 15 سال سابقه کار در اين زمينه بهترين جراح ليفت صورت و گردن در مشهد مي باشند.

 

براي ديدن نمونه کارهاي جراحي ليفت و صورت دکتر مهدي غلامي کليک کنيد

 

 

پيدا کردن بهترين جراح ليفت صورت و گردن در مشهد و ساير شهرهاي ايران ممکن است کاري دشوار باشد اما با بررسي نمونه کارهاي جراحان زيبايي در اين حيطه و پرس و چو از زيباجويان قبلي آنها و همين طور با گرفتن وقت مشاوره ي اوليه با جراح زيبايي صورت مي توانيد در انتخاب خود بهتر عمل کنيد.

 

ليفت صورت و گردن به چه صورت انجام مي شود؟

 

ليفت صورت و گردن يک روش جراحي زيبايي است که به منظور بهبود ظاهر و جوانسازي صورت و گردن انجام مي‌شود. اين جراحي به طور کلي شامل برداشتن پوست اضافي، کشش قسمت‌هايي از پوست و بافت تحتاني صورت و گردن و بازسازي طبيعي ساختارهاي صورت مي‌شود.

 

مراحل عمليات ليفت صورت و گردن مي‌تواند شامل موارد زير باشد:

 

1. برش: جراح برشي را در موقعيت‌هايي از صورت و گردن مي زند که هم آن را پنهان کند و هم دسترسي به بافت‌هاي زيرين داشته باشد. معمولاً برش‌ها در سطح موهاي سر (در محدوده بين پشت گوش تا بالاي گوش)، اطراف پيشاني و در برخي موارد در زير چانه زده مي شوند. اصولا سعي مي شود زاويه و موقعيت برش هاي پوست به گونه اي باشد که پس از التيام اسکار آن قابل مشاهده نباشد.

 

2. برداشتن پوست اضافي: پس از برش، پوست اضافي در مناطق مورد نظر برداشته مي‌شود. اين شامل پوست و بافت‌هاي زيرين آن است که ممکن است به طور همزمان با برش برداشته شوند.

 

3. تنش پوست: پس از برداشتن پوست اضافي، پوست باقي‌مانده کشش داده مي‌شود و در موقعيت جديدي سفت مي‌شود. اين کشش ممکن است با استفاده از بخيه و تراکم پوست، برخي تکنيک‌هاي ليفت صورت و گردني انجام شود.

 

4. بازسازي ساختارهاي صورت: در برخي موارد، جراح ممکن است ساختارهاي زيرين صورت را نيز تغيير دهد يا بازسازي کند. اين فرايند شامل آويزاني عضلات صورت، ليفت چانه، تقويت عضلات گردن و جمجمه و ساير تغييراتي مي‌شود که به دستاوردهاي جوانسازي و بهبود ظاهر صورت و گردن کمک مي‌کند. بدين منظور در روش هاي جديد جراح لايه هاي زيرين صورت که اتصال دهنده عضلات به يکديگر هستند تحت کشش در جهت بالا و عقب قرار داده و با بخيه  سفت مي کند. اين موضوع باعث مي شود که کشش روي بافت هاي عمقي واقع شود و لبه هاي پوست بدون کشش دوخته مي شوند تا اسکار بعد از جراحي کمتر شود.

 

5. بخيه زدن برش‌ها: پس از انجام تمامي تغييرات و جراحي‌هاي لازم، برش‌ها بسته مي‌شوند و در صورت نياز، بخيه هاي جراحي با استفاده از مواد خاص و تکنيک‌هاي خاص انجام مي‌شوند.

 

براي ديدن نمونه کارهاي ويدئويي جراحي ليفت گردن و صورت دکتر مهدي غلامي کليک کنيد

 

مهم است بدانيد که جزئيات دقيق از روش ليفت صورت و گردن بستگي به تکنيک‌هاي مورد استفاده توسط بهترين جراح  ليفت صورت و گردن دارد. همچنين، تکنيک‌ها و مراحل جراحي ممکن است در هر جراح و مورد به مرور زمان تغيير کنند. بنابراين، بهتر است با بهترين جراح زيبايي مشهد مشورت کنيد تا در مورد روش‌ها و جزئيات دقيق عمليات ليفت صورت و گردن از ايشان راهنمايي بگيريد.

 

 

کاربرد ليفت صورت در مشهد:

 

ليفت صورت به عنوان يک روش جراحي زيبايي، براي بهبود ظاهر و جوانسازي صورت استفاده مي‌شود. اين روش مي‌تواند به شما کمک کند تا علائم پيري، افتادگي پوست، چين و چروک‌هاي صورت و گردن را کاهش دهيد و ظاهر جوان‌تري را به دست آوريد. در زير، برخي از کاربردهاي اصلي ليفت صورت را بيان مي کنيم:

 

1. کاهش افتادگي پوست: با گذشت زمان، پوست صورت به دليل کاهش کلاژن و الاستين، از بين مي‌روند و افتادگي مي‌کنند. ليفت صورت با برداشتن پوست اضافي و تنش دادن پوست باقي‌مانده، افتادگي پوست را کاهش مي‌دهد و پوست را سفت و جمع و جور مي‌کند.

 

2. کاهش چين و چروک‌ها: ليفت صورت مي‌تواند براي کاهش چين و چروک‌هاي صورت و گردن مؤثر باشد. با برداشتن پوست اضافي و کشيدن پوست باقي‌مانده، چين و چروک‌ها صاف‌تر مي‌شوند و ظاهر جوان‌تري به دست مي‌آيد.

 

3. جمع و جور شدن چانه: در برخي موارد، ليفت صورت مي‌تواند به تقويت و آويزاني عضلات صورت و گردن کمک کند و به شما چانه‌اي جمع و جور و زاويه دار بدهد.

 

4. بهبود تناسب و تعادل صورت: با انجام ليفت صورت، مي‌توانيد بهبود تناسب و تعادل ظاهري صورت خود را تجربه کنيد. اين عمل جراحي مي‌تواند نسبت‌هاي صورتي را تغيير دهد و فرم طبيعي صورت را بهبود بخشد.

 

5. افزايش اعتماد به نفس: با بهبود ظاهر صورت و جوانسازي آن، ليفت صورت ممکن است به شما اعتماد به نفس بيشتري در فعاليت هاي روزمره و تعاملات اجتماعي بدهد.

 

در هر صورت، قبل از تصميم‌گيري براي ليفت صورت، مهم است با بهترين جراح ليفت صورت در مشهد مشورت کنيد تا در مورد نيازها و انتظارات شما صحبت شود تا از جراحي مناسب براي شما مطمئن شويد.

 

 

ويژگي هاي بهترين جراح ليفت صورت و گردن در مشهد

 

1. تخصص و تجربه: بهترين جراح ليفت صورت و گردن بايد داراي تخصص و تجربه کافي در زمينه جراحي زيبايي و خصوصاً ليفت صورت باشد. بايد آموزش‌هاي لازم در اين زمينه را دريافت کرده و تجربه عملي و موفقيت‌هاي قابل توجه در انجام اين عمل را داشته باشند.

 

2. گواهينامه‌ها و مجوزهاي لازم: بهترين جراح ليفت صورت در مشهد بايد داراي گواهينامه‌ها و مجوزهاي لازم براي انجام اين نوع جراحي باشد. اين شامل گواهينامه‌هاي تخصصي در زمينه جراحي زيبايي و مجوزهاي قانوني از سازمان‌هاي مربوطه مي‌شود.

 

3. نمونه‌هاي کار قابل مشاهده: بهترين جراح ليفت صورت و گردن در مشهد بايد نمونه‌هايي از کارهاي قبل و بعد خود را ارائه دهد. اين نمونه‌ها مي‌تواند شامل عکس‌هاي قبل و بعد جراحي، شواهدي از تجربه و موفقيت‌هاي قبلي و توصيه‌نامه‌هاي بيماران قبلي باشد.

 

4. ارتباط و تعامل خوب با بيمار: بهترين جراح ليفت صورت و گردن بايد توانايي برقراري ارتباط و تعامل خوب با بيمار را داشته باشد. بايد به شما به طور کامل توضيح دهد که چه چيزي انتظار داشته باشيد، به شما احساس راحتي و اطمينان بدهد و به سوالات و نگراني‌هاي شما با دقت و صبر پاسخ دهد.

 

5. استفاده از تکنولوژي و تجهيزات مدرن: بهترين جراح ليفت صورت بايد از تکنولوژي و تجهيزات مدرن استفاده کند تا عمل جراحي را بهبود دهد و نتايج بهتري براي بيماران خود ايجاد کند. استفاده از تکنيک‌ها و تجهيزات پيشرفته مي‌تواند به دقت و ايمني عمل کمک کند. اخيرا ليفت صورت و پيشاني به روش اندوسکوپيک و يا برش هاي کمتري انجام مي گيرد. اين روش احتمال آسيب به عصب هاي حسي و حرکتي را کاهش مي دهد.

 

6. مشاوره قبل از عمل: بهترين جراح ليفت صورت در مشهد بايد قبل از عمل، به شما مشاوره دقيق و جامع ارائه دهد. جراح زيبايي بايد به شما در مورد روش‌ها، جزئيات عمل، ريسک و عوارض ممکن، بهبودي مورد انتظار و ساير جنبه‌هاي مربوط به ليفت صورت و گردن را توضيح دهد. همچنين، بايد به نيازها و انتظارات شما گوش فرا دهد و برنامه درماني مناسب براي شما تنظيم کند.

 

7. نتايج طبيعي و هماهنگ با ويژگي‌هاي شما: بهترين جراح ليفت صورت در مشهد بايد توانايي داشته باشد تا نتايج طبيعي و هماهنگ با صورت شما ايجاد کند. بايد به شما کمک کند تا به ظاهري جوان‌تر و طبيعي‌تر برسيد، بدون ايجاد تغييرات غيرطبيعي و ناهماهنگ با ساير و اجزاي صورت شما.

 

همچنين، مهم است توجه داشته باشيد که اين فقط ويژگي‌هاي عمومي هستند و هر شخصيت بر اساس نيازها و ترجيحات خود بايد بهترين جراح ليفت صورت و گردن را براي خود انتخاب کند. قبل از انجام هر نوع جراحي زيبايي، مهم است با جراح مشورت کنيد و تمام سوالات و نگراني‌هاي خود را با او بررسي کنيد و همچنين نمونه کارهاي بهترين جراح ليفت صورت و گردن را در شبکه هاي اجتماعي دنبال کنيد.

 

 

براي گرفتن وقت مشاوره ي اوليه جراحي ليفت گردن و صورت توسط دکتر مهدي غلامي کليک کنيد

 

نويسنده: دکتر مهدي غلاميپست اخیر
جراحي هاي همزمان با عمل بيني  در مشهد
جراحي هاي همزمان با عمل بيني  در مشهد
١٤٠٣-٠٤-٠٩
کاشت ايمپلنت دندان با بيهوشي در مشهد
کاشت ايمپلنت دندان با بيهوشي در مشهد
١٤٠٣-٠٤-٠٤
بهترين جراح بيني فانتزي و نيمه فانتزي مشهد
بهترين جراح بيني فانتزي و نيمه فانتزي مشهد
١٤٠٣-٠٣-٢٦
بهترين جراح بيني گوشتي مشهد
بهترين جراح بيني گوشتي مشهد
١٤٠٣-٠٣-١٦
بهترين جراح بيني مردانه در مشهد
بهترين جراح بيني مردانه در مشهد
١٤٠٣-٠٣-٠٩
بیشتر ...